Sarah Stagenin Hamileliğinde Formunu Kaybetmeyen Ünlü Mankenin Bu Fotoğrafları Olay Oldu!

Hamileliğinde Formunu Kaybetmeyen Ünlü Mankenin Bu Fotoğrafları Olay Oldu!, Kadın sağlığı bölümünde bu defa siz kıymetli okurlarımız için Hamileliğinde Formunu Kaybetmeyen Ünlü Mankenin Bu Fotoğrafları Olay Oldu! başlığı atarak kadın sağlığı üzerine bilgilendirme yapmak istedik. Hamileliğinde Formunu Kaybetmeyen Ünlü Mankenin Bu Fotoğrafları Olay Oldu! başlıklı makalemizi sağlığınız için sonuna kadar okumanızı öneririz.

Hamileliğinde Formunu Kaybetmeyen Ünlü Mankenin Bu Fotoğrafları Olay Oldu!

Hamileliği sırasında bile formunu kaybetmeyen ve hamilelik fotoğraflarını da takipçileriyle paylaşan iç çamaşırı mankeni Sarah Stage’in şimdi de İnstagram’da paylaştığı doğum sonrası fotoğrafları konuşuluyor.

Hamileliği boyunca günü gününe fotoğraflarını paylaşan ve formundan hiçbir şey kaybetmeyen manken, takipçileri tarafından bebeğinin sağlığını riske attığı iddialarıyla eleştiriler de almıştı.

Sarah Stage'in fotoğrafları olay oldu

14 Nisan’da bir erkek bebek annesi olan Sarah Stage, şimdi de doğum sonrası fotoğraflarıyla takipçilerini şaşırtmaya devam etmekte.

Manken Sarah Stage'in küçük oğlu

Bebeği ile birlikte poz veriyor

Minik oğlu James Hunter ile birlikte çekilmiş fotoğraflarını paylaşmaya devam eden manken, doğumdan sadece birkaç gün sonra bile formda kalabildiğini göstererek şaşkınlığa neden oluyor.

İç çamaşırı mankeni Sarah Stage doğumdan sonra

İddia edilenin aksine oldukça sağlıklı bir bebeğe sahip olan Sarah, formunun sırrını, programına hiç aksatmadan devam etmesine, ama hamilelik süresince, eskisi kadar kendisini yormadan çalışmasına bağlıyor.

Sarah Stage doğumdan sonra bile formunu koruyor

Doğumundan birkaç gün sonra bile bu kadar formda görünmesine şaşıran takipçilerinden bazıları Sarah’ya bu hususta bir kitap yazmasını önerdiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir