Göbek Yağlarınızdan Kurtulmak İstiyorsanız Bunları Tüketin

Göbek Yağlarınızdan Kurtulmak İstiyorsanız Bunları Tüketin, Kadın sağlığı bölümünde bu defa siz kıymetli okurlarımız için Göbek Yağlarınızdan Kurtulmak İstiyorsanız Bunları Tüketin başlığı atarak kadın sağlığı üzerine bilgilendirme yapmak istedik. Göbek Yağlarınızdan Kurtulmak İstiyorsanız Bunları Tüketin başlıklı makalemizi sağlığınız için sonuna kadar okumanızı öneririz.

Göbek Yağlarınızdan Kurtulmak İstiyorsanız Bunları Tüketin

Göbek Yağlarınızdan Kurtulmak İstiyorsanız Bunları Tüketin
İşte göbek yağlarınızdan kurtulmak istiyorsanız bu önerilere dikkat edin…
Ara öğün alışkanlıkları göbek bölgenizdeki yağlanma da en büyük etken. Ara yemeklerde dikkat etmeniz gereken abur cubur yerine sağlıklı atıştırmalıklar tüketmek göbek bölgenizdeki yağlardan kurtulmanın en büyük yardımcısıdır. Sağlıklı ara öğünler protein, lif ve potasyum içerir yağ oranı düşüktür..Bu yüzden sindirimi kolaylaştırdığı gibi geç açıktırırlar.. Günlük kalori ihtiyacı bir insan için günlük 2000 kaloridir.. Eğer bundan daha fazla kalori almış iseniz biberiye ve yeşil çay tüketin.. 2 bardak biberiye çayı 100 kalori, yeşil çay ile de 150 kalori yakabilirsiniz. Misal verilecek olursa tatlı kriziniz tuttuğunda aklınıza ilk gelen çikolata olmamalı alternatif olarak üzümyemelisiniz çünkü üzüm en sağlıklı çözüm önerisidir ve zayıflamanıza yardımcı olmaktadır.. Artık hepimiz biliyoruz karpuzun %90 dan fazlası su, karnınızı tok tutacağı için sadece karpuzla bile öğün atlatabilirsiniz, karpuz potasyum açısından zengin ve sindirim kolaylaştırıcıdır bundan dolayı zayıflamanıza yol gösterecek meyvelerden biridir.. Yumurtanın beyazında protein bulunur karnı tok tutar acıkmayı önüne geçer ve idrar söktürücüdür, içindeki omega yağ asitleri dolayısıyla da kalori yakmanıza yol gösterecektır…
Salatalarınıza bir kaşık zeytin yağıkoyun bu biçimde kilo vermenize yol göstereceksınız..
En basit yollardan biriside limon suyudur, bir bardak suyun içine yarım limon suyu koyun ve için buda göbek yağlarınızın erimesinde size yol gösterecektır.. Tüm bunların yanı sıra yapacağınız egzersizler % 30 oranında yağ yakmanıza yardımcı olabilir…
Kereviz de çok faydalıdır kereviz kürleri de size yağ yaktıracaktır, pişirmek yerine çiğ olarak rendeleyerek salatalarda kullanın..
Severek tükettiğiniz muz diyeti de uygulayabilirsiniz..Tok tutacaktır, potasyum, protein yönünden zengin bir meyvedir.
düzenli egzersiz
Düzenli egzersiz
karpuz
içerdiği su dolayısıyla karpuzu tüketebilirsiniz, içinde bulunan şeker dolasıyla dikkatli tüketileceğinide unutmamak gerekir..
kereviz
Çiğ olarak tüketilmesinde fayda vardır..
limon
Limon zayıflamınıza yol gösterecektır..
mantar
Bol bol salata ve yeşillik tüketin..
muz
İçerdiği proteinler dolasıyla tok tutacaktır..
sıvı içeçekler
Limon ve nane ile hazırlayacağınız sıvı içecekler.
siyah üzüm
Siyah üzüm sağlığımıza yararlı meyvelerden biridir..
tahıllar
yeşil çay
Yeşil çay, fazla kalori aldığınızı düşündüğünüzde tüketebileceğiniz çaylardandır..
yumurta
Yumurta tok tutar..
zeytin yağı
Salatalarınıza mutlaka zeytin yağı zayıflamınıza yardımcı olmaktadır
biberiye çayı
Biberiye çayı fazla kalori aldığınızı düşündüğünüzde tüketebileceğiniz çaylardandır..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir