Botoks’tan Daha İyi Cilt Sıkılaştıran Maske

Botoks’tan Daha İyi Cilt Sıkılaştıran Maske, Kadın sağlığı bölümünde bu defa siz kıymetli okurlarımız için Botoks’tan Daha İyi Cilt Sıkılaştıran Maske başlığı atarak kadın sağlığı üzerine bilgilendirme yapmak istedik. Botoks’tan Daha İyi Cilt Sıkılaştıran Maske başlıklı makalemizi sağlığınız için sonuna kadar okumanızı öneririz.

Botoks’tan Daha İyi Cilt Sıkılaştıran Maske

Artık gençleşmek için çok fazla para harcamanıza gerek yok! Plastik cerrahi operasyonu kesinlikle tavsiye etmiyoruz, fakat şu doğal bileşenler karışımı gençlerin çeşmesine ulaşmanıza yol gösterecektır.

Hayal ettiğinizden fazla daha genç görünüyorsunuz!

Bu doğal yüz maskesi sadece üç bileşen içerir :

İçindekiler :

  • Yarım çay kaşığı Hindistan cevizi yağı
  • 1 Yumurta beyazı
  • Yarım çay kaşığı limon suyu

Talimatlar :

Yumurtayı bir kapta kırın, yumurtanın beyazını sarısıyla ayırın ve köpürene kadar bir çatalla çırpın. Ardından, limon suyu ve hindistancevizi yağını ilave edin ve iyice karıştırın. Hepsi bu!

Daha sonra yüzü ılık su ve sabunla iyice yıkayın, bir havluyla kurutun ve maskeyi uygulayın. Parmaklarınızı kullanın ve yüzü dairesel hareketle hafifçe masaj yapın.

15 dakika beklettikten sonra su yahut papatya çayı ile durulayın. Maske lekeleri, sivilceleri ve kırışıklıkları yok edecektir, efektler hemen fark edilir!

En kaliteli sonuç için, bu işlemi sık sık tekrarlayın ve pürüzsüz ve genç cildinizin tadını çıkarın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir