100 Bin Lira İle Bambaşka Biri Oldu!

100 Bin Lira İle Bambaşka Biri Oldu!, Kadın sağlığı bölümünde bu defa siz kıymetli okurlarımız için 100 Bin Lira İle Bambaşka Biri Oldu! başlığı atarak kadın sağlığı üzerine bilgilendirme yapmak istedik. 100 Bin Lira İle Bambaşka Biri Oldu! başlıklı makalemizi sağlığınız için sonuna kadar okumanızı öneririz.

100 Bin Lira İle Bambaşka Biri Oldu!

Indian Buchan, 54 yaşında bir pazarlama müdürü ve bildiğimiz bir anneanne olarak hayatına devam ettiği sırada, kendini değiştirmeye karar verdi ve bakın nasıl bir değişime uğradı!

Indian Buchan, botox yaptırdı, yanaklarını dolgunlaştırıp, yüzünü gerdirdi, göğüslerini küçülttü ve midesine bant taktırdı. Tüm bu ameliyatlar için 35.000 Euro yani ortalama 100 bin TL harcadı ve durmaya da pek niyeti yok gibi görünüyor. Indian Buchan, yeni ameliyatlar için plan yapıyor.

Kilolu bir vücuda ve artık çizgilerle dolu bir yüze sahip olan Indian Buchan’ın şimdi eski halinden eser kalmadı. 20 yaş daha genç bir görüntüye kavuştu.

Indian Buchan inanılmaz değişimi

Indian Buchan, kıvrımlı bir vücuda ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Artık 20 yaş daha genç

Bir restoranın tuvaletinden çıkan, kendisinden daha genç ve güzel bir kadını görüp etkilenen ve o andan itibaren bakımlı ve güzel bir kadın olmaya karar veren Indian Buchan, etraftaki insanların kendisi ile ilgili ne düşündüğünü hiç umursamadan, mutlu ve bakımlı bir kadın olarak yaşamaya devam etmekte.

Çıplak poz bile veriyor

Kendisiyle barışık bir kadın olarak, geçirdiği ameliyatlar aracılığıyla vücuduyla gurur duyan Indian Buchan, artık çıplak fotoğraf bile çektiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir